PŁYTKI ROMB

Płytki romb

Płytki geometryczne mogą mieć bardzo wiele kształtów. Oprócz heksagonów, bardzo popularne są również romby i klasyczne prostokąty, jednak w nietypowym wydaniu. Prostokątne płytki bardzo długie mogą stanowić przerywnik między dwoma skrzydłami jodełki układanej z mniejszych płytek podłogowych lub imitować drewnianą, starą podłogę w stylu rustykalnym.

płytki romby

Alternatywą dla pojedynczych kafelków o geometrycznych kształtach, są płytki we wzory geometryczne: przeważnie produkowane są one w formie prostokąta, jednak ich nadruk imituje geometryczną mozaikę. Tego typu rozwiązanie znacznie ułatwia kładzenie płytek, może być także łatwiejsze w utrzymaniu czystości ze względu na mniejszą powierzchnię fug. Takie płytki są zazwyczaj również tańsze niż pojedyncze płytki romboidalne.

PŁYTKI ROMBY

W postaci pojedynczych elementów dają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Można z nich utworzyć zarówno nowoczesny  efekt 3D, jak i w jodełkę oraz klasyczny układ w “diament”. Każdy z nich jest niesamowicie efektowny, przy zastosowaniu w odpowiedniej stylistyce. Do trójwymiary najlepiej nadają się monokolory oraz kafelki z teksturą imitujacą beton. Płytki z fakturą łupka rewelacyjnie korespondują z ułożeniem w jodełkę. Jest to ukłon w kierunku natury ponieważ stamtąd wzięły się te dwa motywy.

 

Sprawdź gdzie kupić

Nasze produkty są dostępne w ponad x sklepach, Kupuj w firmowym sklepie internetowym kaflando.pl